Jak podróżują Twoi Pracownicy?

Wyobraź sobie, że Twoja firma deleguje 6 osób na Targi do Poznania. By podróż przebiegła jak najsprawniej wybierasz drogę kolejową jaką jest PKP InterCity. Taki pociąg przebywa drogę 302km (Warszawa -> Poznań) w 2,5 godziny. Do tych 2,5 godziny trzeba dodać jeszcze około 1,5 godziny – to czas, który Twoi Pracownicy poświęcają na przebycie drogi z domu na dworzec w Warszawie, oraz z dworca w Poznaniu na miejsce targów. Łącznie 4 godziny. Jednak wróćmy na chwilę do podróży pociągiem – zajmuje ona 2,5 godziny –bez możliwości połączenia się z Wi-Fi, a często nawet bez możliwości zasilenia sprzętu elektronicznego prądem z gniazdka (bo nie wszystkie wagony są wyposażone w takie udogodnienie). To utrudnia Twoim Pracownikom wykonanie ostatnich poprawek na komputerach. Omawianie ważnych spraw przed targami także nie zawsze jest możliwe przez otaczających ludzi, którzy także rozmawiają, lub dynamiczne dyskutują przez telefon. A w dodatku na te same targi jedzie przecież także Twoja konkurencja – a jeśli kupili bilety tuż obok miejsc Twoich Pracowników? Oczywiście podczas jazdy nie trzeba pracować – można  również chcieć odpocząć przed pracowitym dniem, ale jak to zrobić, gdy pociąg, którym poruszają się Twoi Pracownicy jest głośny, dziecko trzy rzędy za nimi płaczę, a pasażerowie wokół są rozbawieni? Czy taka podróż może zapewnić spokój i chwilę wytchnienia? I pomyśleć, że Ty – jako osoba zarządzająca, wydałeś prawie 2000 zł, na samą podroż pociągiem! A pamiętasz ile przy ostatnich targach Firma wydała jeszcze dodatkowo na taksówki? Pieniędzy ubywa, nerwów przybywa i gdzie w takim przypadku mówić o udanej, owocnej delegacji?

 

Spójrzmy, jak będzie wyglądała ta sama podróż jeśli wybierzesz do tego zadania Tour-tech?

Zanim jeszcze Twoi Pracownicy skończą pić poranną kawę i pożegnają się ze swoimi rodzinami my możemy zacząć działać – przecież trzeba zabrać niezbędny na targach sprzęt z siedziby Firmy. Dopiero zapakowanym i gotowym autem odbieramy Twoich Pracowników z wyznaczonych miejsc (na przykład prosto z domu) i w ustalonej, dogodnej kolejności. Oczywiście, zajmie nam to trochę czasu, ale od razu po wejściu do naszego auta, Twoi Pracownicy mogą zrelaksować się przy muzyce, albo wybranym filmie, lub nie marnując czasu połączyć się z Wi-Fi (mamy Wi-Fi na pokładzie) i bez strachu o stan baterii (mamy zasilanie 230VAC) rozpocząć pracę, czy po prostu oddać się dyskusji nad przebiegiem nadchodzących targów. Nie muszą obawiać się o tematy rozmów, czują się swobodnie, bo znajdują się w ścisłym gronie, dzięki czemu podróż staje się bardziej komfortowa. Po ok. 3 godzinach od wyjazdu z Warszawy znajdujemy się na Targach Poznańskich. Teraz my możemy zająć się wyładunkiem sprzętu, a Twoi Pracownicy  po tym jak zobaczą już minę konkurencji na widok oznakowanego Logo Waszej Firmy auta ;) mogą obejrzeć stanowisko targowe, rozważyć różne opcje jego zagospodarowania itd.

Nasz samochód wraz z kierowcą podczas całej delegacji jest do dyspozycji, więc powrót do hotelu po dniu na targach czy bankiecie nie będzie wiązał się z ponoszeniem kosztów taksówek itp.

Całkowity koszt obsługi takiego przedsięwzięcia przez Tour-tech może wynieść już ok. 1500zł. Oprócz komfortowej i bezpiecznej jazdy oraz miłej obsługi dzięki wybraniu Tour-tech Firma oszczędza ok. 500zł. A zaskoczenie szefa widzącego Logo Firmy na naszym aucie – bezcenne. ;)

 

Dlaczego do naszego przykładu wybraliśmy właśnie Poznań?

Ponieważ pomiędzy stolicą, a miastem bodących się koziołków znajduję się jedno z lepszych połączeń kolejowych w naszym kraju. Oczywiście, nie jesteśmy najtańszym środkiem transportu na tym odcinku, jednak komfort podczas podróży, możliwość zażycia chwili oddechu, miła obsługa, bezproblemowość i wiele innych zalet zapewni Państwa Firmie spokojny i bezpieczny transport na wiele konferencji czy targów, nie tylko w Poznaniu. 

Samochody Tour-tech